Tak, to już dzisiaj premiera nowej powieści kryminalnej Humbug!

 

387459130_286372117696870_4717439544053519031_n

 

 

Moje książki

Moje audiobooki

O autorze

Wojciech Kulawski, autor bardzo dobrze przyjętych przez czytelników sześciu powieści z cyklu "Prokurator Marian Suski", będących połączeniem tradycyjnego kryminału policyjnego z powieścią obyczajową.

 

Doceniany przez mężczyzn, którzy w książkach Kulawskiego odnajdują pieczołowicie oddany realizm pracy prokuratora Mariana Suskiego oraz pomagającej mu w śledztwach trójce niebanalnych policjantów warszawskiego wydziału kryminalnego. Dla kobiet nie zabraknie wątków romansowych, zawiłych intryg, a nawet mocnej erotyki.

Autor porusza istotne problemy związane z dysfunkcjonalną rodziną, zdradą, rozwodem, trudnością w budowaniu własnej wartości, czy tworzeniem relacji z drugim człowiekiem. Całość podlana jest niezwykle smacznym kryminalnym sosem. Mamy przysłowiowego trupa, policyjne dochodzenia, akcję i fałszywe tropy, czyli wszystko to, czym powinna charakteryzować się kryminalna literatura gatunkowa.

W czerwcu 2021 ukazała się druga powieść z sensacyjno-przygodowego cyklu "Tim Mayer" z niestrudzonymi szwajcarskimi archeologami w roli głównej. Powieści są pełne tajemnic, pięknych lokacji, zawiłych intryg i szybkiej akcji.

Siódmego lipca 2023 roku premierę miała nowa powieści "Między światami", tym razem z gatunku horroru. Jest to niejako powrót autora do korzeni, bo właśnie od fantastyki zaczęła się jego przygoda z pisaniem.

A pierwszego grudnia 2023 premierę będzie miał kolejny kryminał zatytuowany Humbug. Tym razem będzie to pastiż romansu mafijnego pełny zaskakujących twistów.

 

Czytaj więcej

WK_o autorze zdjecie