O autorze

    

Pisanie traktuję jak przygodę życia. Inspiracje czerpię z dalekich podróży i nocnych rozmów z ciekawymi ludźmi, którzy mają ambicję robić w życiu coś więcej, niż pić piwo i oglądać telewizor. Uważam, że wiedza zgromadzona w książkach, to najcenniejszy skarb ludzkości. Nie zamykam się w jednym nurcie literackim, eksperymentując z horrorem, science-fiction, kryminałem a nawet literaturą obyczajową, thrillerem czy sensacją. Mieszkam w malowniczym Rzeszowie. Wraz z innymi pasjonatami tańczę Tango Argentyńskie, Bachatę i Kizombę, chłonąc optymizm i energię Latynosów. Jednak moją największą życiową pasją jest realizowanie się w roli ojca, męża i syna. Pracuję w dużej podkarpackiej korporacji działającej w branży IT. Przez kilka lat udzielałem się również jako recenzent portalu ArenaHorror.

                Chciałbym tworzyć coraz lepszą prozę, która dostarczyłaby czytelnikowi nieco wytchnienia i zapomnienia w zabieganym, współczesnym świecie. Nie ukrywam, że mam również aspirację, aby w swoich tekstach stawiać trudne pytania, oraz przemycać uniwersalne zasady, którymi staram się kierować w życiu.

              Zadebiutowałem dwoma opowiadaniami „Rąbanko” i „Pojedynek na szosie” w antologii „Przedświt” wydanej przez Portal Literacki w 2010 roku. Jestem laureatem licznych nagród i wyróżnień w konkursach literackich m.in. Poznań Fantastyczny, Literacki Debiut Roku, Międzynarodowy Festiwal Kryminału, Międzynarodowy Festiwal Opowiadania czy Japan Fest.

 

          

Wojciech Kulawski