Już dziś mogę z dumą obwieścić, że zaczynamy promocję Meksykańskiej hekatomby, kolejnej po Syryjskiej legendzie powieści z niestrudzonymi archeologami w roli głównej. Na ten moment patronat nad powieścią zgodzili się objąć:

 

Blog anki

Blonderka

Literacki świat Cyrysi Nakanapie
 
 
Sistersasbook Przyrodaz Bibliotekarka natalka  Matka puchatka  
Allineedisbook     Subiektywnie o książkach  

 

 

Moje książki

Moje audiobooki

O autorze

Wojciech Kulawski, autor bardzo dobrze przyjętych przez czytelników powieści z cyklu Kryminały warszawskie, będących połączeniem tradycyjnego kryminału policyjnego z powieścią obyczajową.

 

Doceniany przez mężczyzn, którzy w książkach Kulawskiego odnajdują pieczołowicie oddany realizm pracy prokuratora Mariana Suskiego oraz pomagającej mu w śledztwach trójce niebanalnych policjantów warszawskiego wydziału kryminalnego. Dla kobiet nie zabraknie wątków romansowych, zawiłych intryg, a nawet mocnej erotyki.

Autor porusza istotne problemy związane z dysfunkcjonalną rodziną, zdradą, rozwodem, trudnością w budowaniu własnej wartości, czy tworzeniem relacji z drugim człowiekiem. Całość podlana jest niezwykle smacznym kryminalnym sosem. Mamy przysłowiowego trupa, policyjne dochodzenia, akcję i fałszywe tropy, czyli wszystko to, czym powinna charakteryzować się kryminalna literatura gatunkowa.

 

We wrześniu 2020 ukazała się powieść Syryjska legenda będąca pierwszą częścią zupełnie nowego cyklu sensacyjno-przygodowego z niestrudzonymi szwajcarskimi archeologami w roli głównej.

 

Recenzje powieści są niezwykle ciepłe (Recenzje Syryjskiej legendy) a sprzedaż w miesiącach październik, listopad i grudzień 2020 plasuje pozycję pośród bestsellerów (zgodnie z rankingami na portalach książkolubna.pl, poczytaj.pl i skąpiec.pl). W związku z tym, na przyszły rok planowana jest kontynuacja serii zatytułowana Meksykańska hekatomba. Bez wątpienia nie zabraknie tego wszystkiego, co tak bardzo urzekło czytelników Syryjkiej legendy czyli tajemnic, pięknych lokacji, zawiłych intryg i niezwykle szybkiej akcji.

 

 

Czytaj więcej

WK_o autorze zdjecie